KONST / Litografier / Färglitografi 10548157
nr 1054 8157
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1984, Ea-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:55:42
700 kr